Plugins - Admin Columns - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (330 entries)

en: WordPress Time Format
bg: Времеви формат за WordPress

en: This will determine how the time will be displayed.
bg: Това ще определи, как да се показва времето.

en: Time Format
bg: Времеви формат

en: No limit
bg: Без лимит

en: Limit text to a certain number of characters or words
bg: Лимитиране на няколко броя от символи или думи

en: Text Limit
bg: Лимит за текста

en: Download
bg: Сваляне

[ctx: post]
en: View Public %s Author Page
bg: Прегледайте публичната %s страница на Автора

[ctx: post]
en: Edit %s Author
bg: Редактирайте %s Автор

[ctx: post]
en: View %s
bg: Прегледайте %s

[ctx: post]
en: Edit %s
bg: Редактирайте %s

en: Use an icon instead of text for displaying.
bg: Използвайте икона вместо текст за показване.

[ctx: post]
en: Featured Image
bg: Избрано изображение

en: Maximum number of items
bg: Максимум брой елементи

en: Number of Items
bg: Брой елементи

en: Include sizes that are missing an image file.
bg: Включва размери, които липсват в файла с изображението.

en: Include missing sizes?
bg: Включително липсващи рамери?

en: Site Options
bg: Опции на сайта

en: current
bg: в момента

en: Network Site:
bg: Мрежов Сайт:

en: Hidden
bg: Скрито

en: Public
bg: Публично

en: Keywords
bg: Ключови думи

en: Orientation
bg: Ориентация

en: Copyright
bg: Авторско право

en: Count
bg: Брой

en: Thumbnails
bg: Миниатюри

en: Missed schedule
bg: Изпуснат график

en: Scheduled
bg: Планиран

en: Title Only
bg: Само заглавие

en: Allow Comments
bg: Позволяване на коментари

en: More Tag
bg: Етикет за повече

en: Menu
bg: Меню

en: Height : %s px
bg: Височина : %s px

en: Width : %s px
bg: Ширина : %s px

en: Missing image file for size %s.
bg: Липсващи размери за файла с изображението %s.

en: original
bg: оригинал

en: Alternative Text
bg: Алтернативен текст

en: Password protected
bg: Защитена с парола

en: Pending for review
bg: Очаква преглед

en: Draft
bg: Чернова

en: Published
bg: Публикувано

en: Private
bg: Частно

en: Use an icon instead of text for displaying the status.
bg: Използвайте икона вместо текст за показване на статус.

en: Use an icon?
bg: Използване на икона?

en: Current excerpt is generated from the content.
bg: Моментните откъси са генерирани от съдържанието.

en: Excerpt is missing.
bg: Откъса липсва.

en: User Nicename
bg: Потребителски пряков

en: Send me the discount
bg: Изпратете ми отстъпка

en: Prices starting from %s
bg: Цените започват от %s

en: Display any of your Profile Fields for BuddyPress on your users overview.
bg: Показване на всяко поле от Вашият профил за BuddyPress на изгледа за Вашите потребители.

en: Invalid method.
bg: Невалиден метод.

en: Invalid column.
bg: Невалидна колона.

en: Invalid list screen.
bg: Невалиден екран за списъка.

en: Invalid item ID.
bg: Невалиден ID на елемента.

en: By default: %s
bg: По подразбиране: %s

en: Maximum number of words
bg: Максимум брой думи

en: Word Limit
bg: Лимит за думи

en: Auto
bg: Автоматично

en: Display
bg: Показване

en: No taxonomies available.
bg: Няма достъпни класификации

en: Select a repeater sub field.
bg: Изберете репийтър за под полето.

en: Separator
bg: Разделител

en: Whitespace
bg: Бяло пространство

en: New line
bg: Нов ред

en: Comma Separated
bg: Разделено със запетая

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Password
bg: Парола

en: No fields available.
bg: Няма достъпни полета.

en: Custom Size
bg: Потребителски размер

en: Full Size
bg: Пълен размер

en: Image Size
bg: Размер на изображението

en: Height in pixels
bg: Височина в пиксели

en: Width in pixels
bg: Широчина в пиксели

en: in %s
bg: в %s

en: %s ago
bg: %s от преди

en: date and time formatting
bg: форматиране на дата и време

en: Learn more about %s.
bg: Научете повече за %s.

en: Custom:
bg: Потребителско:

en: The %s can be changed in %s.
bg: %s може да се променя в %s.

en: WordPress Date Format
bg: WordPress формат на дата

en: or
bg: или

en: For example: %s.
bg: Например: %s.

en: The difference is returned in a human readable format.
bg: Разликата е в върнатия четящ се за човека формат.

en: Time Difference
bg: Времева разлика

en: Multiple
bg: Множествен

en: Choice
bg: Избор

en: Relational
bg: Релационен модел

en: Basic
bg: Основни

en: Number of Fields
bg: Брой полета

en: True / False
bg: Правилно / Неправилно

en: Has Content
bg: Има съдържание

en: Number
bg: Номер

en: Text
bg: Текст

en: Field
bg: Поле

en: Leave empty for no limit
bg: Оставете празно за без лимит

en: Maximum number of characters
bg: Максимум брой от символи

en: Character Limit
bg: Лимит на символите

en: Display Options
bg: Опции за показване

en: This text will appear after the column value.
bg: Този текст ще се показва след стойността на колоната.

en:  or
bg: или

en: Hide
bg: Скриване

en: Website
bg: Уебсайт

en: Show Toolbar
bg: Показване на туулбар

en: Shortlink
bg: Кратък линк

en: Standard
bg: Стандартно

en: Full Path
bg: Пълен път

en: Discount is valid until %s
bg: Отстъпката е валидна до %s

en: Show %s button on table screen.
bg: Показване на %s бутон на екрана с таблицата.

en: Default is %s.
bg: По подразбиране е %s.

en: on
bg: на

en: Notice
bg: Забележка

en: Instructions
bg: Инзтрукции

en: our documentation
bg: нашата документация

en: This site is using some actions or filters that have changed. Please read %s to resolve them.
bg: Този сайт използва някой действия и филтри, които са променени. Моля прочетете %s за да ги разрешите.

en: The Admin Columns plugin has undergone some major changes in version 4.
bg: Плъгинът Admin Columns eпретърпял някой важни промени във версия 4.

en: The callback used is %s. | The callbacks used are %s.
bg[0]: Обратното извикване се използва от %s.
bg[1]: Обратните извиквания се използват от %s

en: View documentation
bg: Прегледайте документацията

en: The action %s used on this website is deprecated since %s.
bg: Действието %s използвано на този сайт е отхвърлено от %s.

en: The filter %s used on this website is deprecated since %s.
bg: Филтъра %s на този сайт е отхвърлен ое %s.

en: Deprecated Actions
bg: Отменени действия

en: Deprecated Filters
bg: Отменени филтри

en: Help
bg: Помощ

en: Close
bg: Затворете

en: Clear all columns
bg: Изчистване на всички колони

en: I'm using Admin Columns for WordPress!
bg: Аз използвам Admin Columns за WordPress!

en: Your First Name
bg: Вашето първо име

en: Your Email
bg: Вашият Email

en: Submit your email and we'll send you a discount for %s off.
bg: Подайте Вашият email и ние ще Ви изпратим отстъпка от %s.

en: Get %s Off!
bg: Вземете %s отстъпка!

en: You need at least one column
bg: Трябва Ви поне една колона

en: Available
bg: Достъпна

en: Recommended
bg: Препоръчително

en: Create multiple columns sets
bg: Създаване на множество колони в комплект

en: Take Admin Columns to the next level:
bg: Вземете Колоните на администратора до следващото ниво:

en: Upgrade to
bg: Надграждане до

en: Please visit the %s screen once to load all available columns
bg: Моля посетете %s екран веднъж за зареждане на достъпните колони

en: Restore columns
bg: Възстановяване на колоните

en: Settings for %s restored successfully.
bg: Настройките за %s са възстановени успешно.

en: View %s screen
bg: Прегледайте %s екран

en: Invalid response.
bg: Невалиден отговор.

en: Link Label
bg: Етикет на линка

en: the addons page
bg: страница на добавката

en: Did you know Admin Columns Pro has an integration addon for %s? With the proper Admin Columns Pro license, you can download them from %s!
bg: Знаете ли, че Admin Columns Pro има интеграция за добавка %s? С точния Admin Columns Pro лицензм Вие можете да я свалите от %s!

en: Custom Fields
bg: потребителски полета

note: Description of the plugin
en: Customize columns on the administration screens for post(types), pages, media, comments, links and users with an easy to use drag-and-drop interface.
bg: Персонализирайте колоните на екрана за администрация за публикации(типове), страници, медия, коментари, линкове и потребители чрез лесен интерфейс на  влачене и пускане.

en: Edit columns
bg: Редактиране на колоните

en: Settings for %s updated successfully.
bg: Настройките за %s са обновени успешно.

en: Users
bg: Питребители

en: Media
bg: Медия

en: Links
bg: Линкове

en: Comment
bg: Коментар

en: Comments
bg: Коментари

en: Get this add-on
bg: Вземете тази добавка

en: Download & Install
bg: Свалете & Инсталирайте

en: Activate
bg: Активиране

en: Deactivate
bg: Дективирайте

en: Active
bg: Активирайте

en: Add Column
bg: Добавете колона

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
bg: Проверете <strong>Помощната</strong> секция в екрана горе в дясно.

en: Support
bg: Поддръжка

en: Buy Pro
bg: Закупете Pro

en: Rate
bg: Оценете

en: We would really love it if you could show your appreciation by giving us a rating on WordPress.org or tweet about Admin Columns!
bg: Ние наистина ще харесаме, ако ни покажете Вашата благодарност и ни дадете оценка в WordPress.org или tweet-нете относно Admin Columns!

en: Woohoo! We're glad to hear that!
bg: Woohoo! Ние се радваме да чуем това!

en: Forums
bg: Форуми

en: Docs
bg: Документи

en: Check out our extensive documentation, or you can open a support topic on WordPress.org!
bg: Проверете нашата обширна документация, или Вие можете да отворите тема за поддръжка на WordPress.org!

en: What's wrong? Need help? Let us know!
bg: Какво не е наред? Имате ли нужда от помощ? Уведомете ни!

en: Are you happy with Admin Columns?
bg: Щастливи ли сте с Amin Columns?

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
bg: Внимание! %s данни на колоните ще бъде изтрити. Това не може да бъде променено. 'OK' за да изтриете, 'Cancel' за да спрете

en: Update
bg: Обновяване

en: Store settings
bg: Настройки на магазина

en: Add-ons
bg: Добавки

en: Settings
bg: Настройки

en: Others
bg: Други

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
bg: Внимание! Всички заказени данни за admin columns ще бъдат изтрити. Това не може да се промени. 'OK' за да изтриете, 'Çancel' за да спрете

en: Restore default settings
bg: Възстановяване на настройките по подразбиране

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
bg: Това ще изтрие всичките настройки на колоната и ще възстанови настройките по подразбиране.

en: Restore Settings
bg: Възстановяване на настройките

en: Save
bg: Запис

en: Customize your Admin Columns settings.
bg: Персонализиране на Вашите Admin Columns настройки.

en: General Settings
bg: Основни настройки

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
bg: Стойност: Може да е низ или масив. Това ще показва брояч на брой пъти в които мета ключът е използван от елемента.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
bg: Стойност: може да бъде unix времеви отпечатък или времеви формат както е описано в <a href='%s'>Codex</a>. Вие можете да промените изходящия времеви формат на страницата с <a href='%s'>основни настройки</a>.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
bg: Стойност: само цели числа.<br/>ако имате 'добавка за сортиране' това ще се използва за сортиране, за да можете да сортирате Вашите публикации с числови (потребителски полета) стойности.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
bg: Стойност: Това ще покаже първите 20 думи от съдържанието на публикацията.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
bg: Чрез натискането на триъгълника Вие ще видите опциите на колоната. Чрез използването на влачещ слайдер Вие можете да зададете ширината на колоните в проценти.

en: Change column width
bg: Промяна на ширината на колоната

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
bg: Чрез натискането на триъгълника Вие ще виждате опциите на колоната. Тук можете да променяте всеки етикет на заглавието на колоната.

en: Change label
bg: Промяна на етикет

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
bg: Чрез влаченето на колони Вие можете да променяте подредбата в които те ще се показват.

en: Change order
bg: Промяна на реда

en: Basics
bg: Основни

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
bg: Този плъгин е за добавяне и премахване на допълнителни колони в екрана на администрация за публикации(типове), страници, медиина библиотека, коментари, линкове и потребители. Променете на етикета на колоните и ги пренаредете.

en: Overview
bg: Преглед

en: %s column is already present and can not be duplicated.
bg: %s колона вече съществува и не може да се дублира.

en: Admin Columns Settings
bg: Настройки на Admin Column

en: You can also find help on the %s, and %s.
bg: ие също можете да намерите помощ в %s, и %s.

en: documentation page
bg: страница за документация

en: We're sorry to hear that; maybe we can help! If you're having problems properly setting up %s or if you would like help with some more advanced features, please visit our %s.
bg: Съжаляваме да чуем това; може би ние можем да помогнем! Ако имате проблеми с правилно настройване на %s или, ако искате помощ за някои по-напреднали функции, моля посетете нашият %s.

en: Permanently hide notice
bg: Перманентно скриване на известието

en: Leave a review!
bg: Оставете ревю!

en: click here
bg: натиснете тук

en: We don't mean to bug you, but you've been using %s for some time now, and we were wondering if you're happy with the plugin. If so, could you please leave a review at wordpress.org? If you're not happy with %s, please %s.
bg: Ние не искаме да Ви притесняваме, но Вие сте използвали %s за известно време, и сега ние се чудим дали сте щастливи с плъгина. Ако е така може ли да оставите ревю на wordpress.org? Ние не сме щастливи с %s, моля %s.

note: Plugin Name of the plugin
en: Admin Columns
bg: Администраторски колони

en: Find out more
bg: Намерете още

en: Admin Columns Pro offers full %s integration, allowing you to easily display and edit %s fields from within your overview.
bg: Admin Columns Pro предоставя пълна %s интеграция, като Ви позволява лесно да показвате и редактирате %s полетата от Вашият изглед.

en: View Public Post Author Page
bg: Преглед на публичната страница на автора на публикацията

en: Edit Post Author
bg: Редактиране на Автора на публикацията

en: View Post
bg: Преглед на публикацията

en: Edit Post
bg: Редактиране на публикацията

en: This is the name which will appear as the column header.
bg: Това име, което ще се показва е заглавието на колоната.

en: Label
bg: Етикет

en: Name
bg: Име

en: Choose a column type.
bg: Изберете тип на колоната.

en: Clone
bg: Клониране

en: Display format
bg: Показване на формат

en: User Email
bg: Потребителски Email

en: User Login
bg: Потребитеско име

en: Last Name
bg: Фамилия

en: First Name
bg: Първо име

en: Display Name
bg: Име за показване

en: After
bg: След

en: This text will appear before the column value.
bg: Този текст ще се показва преди стойността на колоната.

en: Before
bg: Преди

en: width
bg: ширина

en: Custom
bg: Потребителски

en: This will determine how the date will be displayed.
bg: Това ще определи как датата ще се показва.

en: Date Format
bg: Времеви формат

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Средно

en: Thumbnail
bg: Миниатюра

en: Visual Editor
bg: Визуален редактор

en: Registered
bg: Регистрирано

en: Post Type
bg: Тип на публикацията

en: Post Count
bg: Брояч на публикации

en: Nickname
bg: Прякор

en: Comment Count
bg: Брояч на коментари

en: Remove
bg: Изтриване

en: User ID
bg: ID на потребителя

en: This will make the title link to the menu.
bg: Това ще направи малък линк в менюто.

en: Link to menu
bg: Линк в менюто

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Sticky
bg: Залепен

en: Status
bg: Състояние

en: Slug
bg: Наставка

en: Shortcodes
bg: Кратки кодове

en: Roles
bg: Роли

en: Ping Status
bg: Статус на Ping

en: Permalink
bg: Постоянна връзка

en: Path
bg: Път

en: Parent
bg: Родител

en: Page Template
bg: Шаблон на страница

en: Order
bg: Ред

en: Last Modified
bg: Последно модифициран

en: Last Modified Author
bg: Последно модифициран автор

en: Post Format
bg: Формат на публикацията

en: Featured Image
bg: Заглавна снимка

en: Estimated reading time in words per minute.
bg: Приблизително време за четене на думи в минута.

en: Words per minute
bg: Думи на минута

en: minute | minutes
bg[0]: минута
bg[1]: минути

en: second | seconds
bg[0]: секунда
bg[1]: секунди

en: Depth
bg: Дълбочина

en: Date Published
bg: Дата на публикуване

en: Select which comment status you like to display.
bg: Изберете, кои статус на коментар искате да се показва.

en: Comment status
bg: Статус на коментар

en: Spam
bg: Спам

en: Pending
bg: В изчакване

en: Total
bg: Общо

en: View Public Author Page
bg: Преглед на публичния профил на автора

en: View User Posts
bg: Преглед на потребителските публикации

en: Edit User Profile
bg: Редактиране на потребителския профил

en: None
bg: Без

en: Link To
bg: Линк към

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Width
bg: Ширина

en: Mime Type
bg: Тип на файлове

en: Height
bg: Височина

en: Relative to domain
bg: Относителен към домейна

en: Part of the file path to display
bg: Част от пътя на файла за показване

en: Path scope
bg: Обхват на пътя

en: File Size
bg: Файлов размер

en: Filename
bg: Име на файла

en: Title
bg: Заглавие

en: Shutter Speed
bg: Скорост на затвора

en: Focal Length
bg: Разтояние на фокуса

en: Timestamp
bg: Клеймо

en: Camera
bg: Камера

en: Credit
bg: Кредит

en: Aperture
bg: Отвор

en: EXIF Data
bg: EXIF данни

en: Dimensions
bg: Размери

en: Caption
bg: Заглавие

en: Available Sizes
bg: Достъпни размери

en: View
bg: Преглед

en: Trash
bg: Кошче

en: Description
bg: Описание

en: This will determine how the value will be displayed.
bg: Това че определи как стойността да се показва.

en: Field Type
bg: Тип на полето

en: Multiple Values
bg: Множество стойности

en: Image
bg: Изображение

en: Excerpt
bg: Откъс

en: Counter
bg: Брояч

en: Color
bg: Цвят

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom Field
bg: Потребителско поле

en: Word Count
bg: Брояч на думи

en: User
bg: Потребител

en: Type
bg: Тип

en: In Reply To
bg: В отговор до

en: Post
bg: Публикувай

en: Content
bg: Съдържание

en: Date
bg: Дата

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
bg: Подадено на <a href="%1$s">%2$s в %3$s</a>

en: Date GMT
bg: Дата GMT

en: Author
bg: Автор

en: Author Name
bg: Име на автора

en: Author IP
bg: IP на автора

en: Author Email
bg: Email на автора

en: Approved
bg: Разрешен

en: Agent
bg: Агент

en: Edit
bg: Редактиране

en: No
bg: Не

en: Yes
bg: Да

en: Use icons instead of text for displaying the actions.
bg: Използване на икони вместо текст за показване на действия.

en: Use icons?
bg: Използване на икони?

en: Actions
bg: Действия

en: Enhance the products, orders and coupons overviews with new columns and inline editing.
bg: Подобрете изгледите на продуктите, подредбите и купоните с нови колони и директно редактиране.

en: Plugins
bg: Плъгини
